Ptačí zob na střelnici

Živý plot z ptačího zobu může být velmi různorodý. Pokud budete rostliny intenzivně stříhat, získáte krásné drobné listy. V případě, že ponecháte delší větve, listy budou větší a delší.


Jsem vášnivý lukostřelec a díky tomuto sportu navštívím překrásná místa v České i Slovenské republice, ale i v Maďarsku. Tento překrásný plot z ptačího zobu jsem nafotil na střelnici na Slovensku, v Trnovci nad Váhom.

Je to krásná ukázka, jak hustý a pěkný živý plot můžete vypěstovat z ptačího zobu

Podobní obsah

Ptačí zob naší klientky Lenky F.

Ptačí zob naší klientky Lenky F.

Dobrý den přeji, posílám  Vám fotky našeho živého plotu, který nám byl doručen loni, v rámci podzimní výsadby. Upřímně jsem si nemyslela, že z těch

Živý plot z ptačího zobu detail

Živý plot z ptačího zobu detail

Živý plot z ptačího zobu může být velmi různorodý. Pokud budete rostliny intenzivně stříhat, získáte krásné drobné listy. V případě, že ponecháte delší větve, listy

Ze zázračným živým plotem máme jen ty nejlepší zkušenosti.

Všude ho doporučujeme.

Opravdu trvalo jen 2 roky, než dosáhl 2 metrové výšky. Navíc je proti našemu očekávání krásně hustý.

Petra Dvořáčková, Doksany

Dobrý den, právě jsem od Vás obdržel objednané keře, rád bych Vám strašně poděkoval za naprostou profesionalitu, perfektní komunikaci a péči o zákazníka.

Velmi často a dlouho nakupuji po internetu, ale s tak dokonalou prací jsem se ještě nesetkal!

Na základě těchto zkušeností budu Váš obchod všem doporučovat. A pokud budu někdy potřebovat keře, tak se zcela jistě obrátím na Vás. Ještě jednou moc děkuji.

Igor K.